Про компанію

Наше АТП більше 20 років успішно працює на ринку міжнародних пасажирських перевезень. Здійснюємо доставку робочих на промислові підприємства міста і району. Надаємо, за прийнятними доступними цінами, транспортні послуги населенню.

Конкуренція в цій сфері досить жорстка, тому ми намагаємося, що називається, йти в ногу з часом, і впроваджуємо усілякі нові методи роботи, починаючи від бронювання і продажу квитків через інтернет-систему, і закінчуючи гнучкими цінами і технікою, яка відповідає будь-яким вимогам найвибагливіших клієнтів. До слова, транспортний парк у нас не старше 7 років, який з метою підвищення якості наших перевезень, постійно оновлюється. У нас є комфортабельні автобуси як малої (20 пасажирських місць) місткості, так і великі - до 55 місць.

Наша візитна картка - надійність і безпека. Як і для будь-якого іншого, нашому колективу подвійно приємно, коли наша робота отримує вдячність і високу оцінку клієнтів. З гордістю можу сказати, що за результатами Національного бізнес-рейтингу ТОВ «Чугуївське АТП-16350» стало володарем звання Лідер галузі в 2016 та 2017 років роках, було включено в топ-30 серед суб'єктів господарювання України і увійшло до сімки кращих в Харківській області.

Одним словом, ми з упевненістю дивимося в завтрашній день, і надалі будемо працювати для комфорту і зручності наших шановних пасажирів.

Людмила Коленко, директор ТОВ «Чугуївське АТП-16350»